Hakkımızda

NEDEN SWORDS SPARE PARTS


Dünyada ve Türkiye de web hızla yayılmakta. İstatistikler internetin insan hayatında ki önemini her geçen gün artırmakta. Kamu kurum ve kuruluşları, özel şirketler, şahıslar internetten birçok şekilde istifade etmektedir.

İnternet Türkiye de son on yılda özellikle yayılmış. ticarette ise güvenlik açıkları nedeniyle son beş yılda internetin önemi artmıştır. Şu anda ticaretin %15 internetten yapılmaktadır. İstatiksel verilere dayanarak on yıl sonra ticaretin %90 ı internet olacağı görünüyor.

Bizde bunu görerek, geleceğimizi bu yönde planladık. Bu site için çalışmalarımıza başladık. Sitemiz şu anda gelişme aşamasındadır. En kısa sürede tüm ihtiyaçlarınıza cevap vereceğiz.


Amaç ve Hedeflerimiz

           

Turkiye de ve dunyada nihai tuketiciye maxsimum fayda saglamak kaliteyi en saglikli bicimde musterilerimize ulastirmak,her gun kendimizi yenileyerek sizlere daha fazla urun sunmak heyacni icersinde calismalarimizi gelistirmek. Ürünler hakkında doğru bilgi sunmak. Sizin yorumlarınızla katılım sağlamak. Alternatif ürünleri sunarak tercihi size sunmak.

           

Ekibimiz


Ekibimiz  profesyonel insanlardan oluşmaktadır. Farkımız da aslında budur. Yedek parça işini bilen, bu işe gönül vermiş insanlardır.